Запитання / відповідь

 • Для чого потрібен вимикач на вилці побутовий s9100048 - e.plug.angle.009.16, з з/к, 16А?
  Він дозволяє вмикати/вимикати навантаження не виймаючи вилку з розетки.
 • З якого матеріалу вироблено корпус побутових вилок?
  Корпус побутових вилок виготовлений з самозагасаючого ABS-пластика, який забезпечує міцність, термостійкість і стійкість виробів до впливу сонячних променів.
 • Що таке «Самрег»?
  «Самрег» — це «саморегулюючий гріючий кабель».
 • Який принцип роботи «Самрега»?
  Конструктивно це двожильний провід, здатний до тепловиділення різної потужності на різних ділянках своєї протяжності — все визначається температурою середовища, де знаходиться ділянка. В цьому й полягає суть саморегулювання «Самрега»: низька температура середовища — високе тепловиділення, середня температура середовища — середнє тепловиділення, висока температура середовища — низьке тепловиділення.
  Саморегулюючий гріючий кабель сам підтримує необхідну температуру.
  Це відбувається за рахунок його здатності автоматично збільшувати або зменшувати свою потужність (споживану енергію) і тепловіддачу.
 • Де застосовують «Самрег»?
  Головні сфери його застосування:
  — обігрів труб водопостачання, каналізації, дренажу для захисту від промерзання;
  — обігрів покрівлі та водостоків для захисту від ожеледі;
  — обігрів відкритих ділянок, доріжок, сходинок для сніготанення та захисту від ожеледі;
  — обігрів підпілля, приміщень спеціального призначення, підвалів, теплиць, меблів.
 • Для чого потрібні вимикачі диференціального струму e.rccb.pro тип А?
  Звичайні (стандартні) вимикачі диференційні типу АС реагують тільки на синусоїдальну складову струму витоку. Як правило, більшість сучасних побутових приладів мають в своєму складі імпульсні блоки живлення і/або тиристорні регулятори, і при пробої на корпус ймовірність появи пульсуючої складової постійного струму дуже висока. При цьому ПЗВ (пристрої захисного відключення) типу АС на такий струм витоку реагувати не будуть. Для захисту людини у цьому випадку слід застосовувати ПЗВ типу А, які реагують як на синусоїдальний змінний, так і на пульсуючий постійний диференційні струми.
 • Які циліндричні плавкі запобіжники є у вашому асортименті?
  У нашому асортименті є два типи таких запобіжників:
  - циліндричні запобіжники типорозміру 10х38 (С10) e.fuse.1038. з номінальним струмом від 2 до 32А, характеристика gG/gL;
  - циліндричні запобіжники типорозміру 14х51 (С14) e.fuse.1451. з номінальним струмом від 25 до 63А, характеристика gG/gL.
 • Чи є тримачі для них? Яка кількість їх полюсів?
  Так, для обох типорозмірів є модульні тримачі запобіжників:
  — тримачі запобіжників на DIN-рейку для циліндричних запобіжників типорозміру 10х38 (С10) e.fuse.1038.h з номінальним струмом до 32А; кількість полюсів: 1,2,3;
  — тримачі запобіжників на DIN-рейку для циліндричних запобіжників типорозміру 14х51 (С14) e.fuse.1451.h з номінальним струмом до 63А; кількість полюсів: 1,2,3;
 • Як підключається дифавтомат електронного типу? Чи можна напругу живлення подати на його нижні клеми замість верхніх?
  Якщо напругу живлення подати на нижні клеми дифавтомату, то з великою часткою ймовірності електронна плата апарату згорить. Тому при підключенні дифавтоматів слід підключати провідники живлення і навантаження згідно з маркуванням на корпусі апарату. Як правило, при підключенні: живлення на верхні клеми (1 - фаза, N - нейтраль), навантаження на нижні клеми (2 - фаза, N - нейтраль).
 • Чи можна застосовувати ПЗВ електронного типу в якості ввідного пристрою?
  ПЗВ електронного типу застосовувати в якості ввідного пристрою не рекомендують. Для цього використовують ПЗВ електромеханічного типу. Це зумовлено тим, що ПЗВ електронного типу функціонально залежить від напруги живлення і не працює при обриві нульового провідника. ПЗВ електромеханічного типу не залежить від напруги живлення і при обриві нульового провідника зберігає працездатність.
 • Які автомати потрібні для захисту трансформаторів?
  Для захисту трансформаторів застосовують автоматичні вимикачі з характеристикою тип D (10-20 In);
 • Чи можу я замінити твердотільне реле на модульний контактор e.mc.220.4.40.4NO, 4р, 40А, 4NO, 220 В?
  Замінити твердотільне реле на модульний контактор в теорії можна, але на практиці все визначається сферою його застосування. Твердотільне реле залежно від свого типу може здійснювати комутацію при переході струму через "нуль" і, таким чином, не дає перешкод в мережу, що в окремих випадках буває дуже важливо. Крім того, при комутації твердотільних реле відсутнє іскріння і вони набагато більш зносостійкі, ніж контактори - перш за все модульні. Так що, в загалі, така заміна не рекомендується.
 • Прийшов клієнт і хоче купити частотний перетворювач. Які питання йому задати, щоб з'ясувати, що саме йому потрібно?
  Основні питання щодо частотників, які необхідно з'ясувати у клієнта, такі:
  1. Номінальний струм двигуна. Номінальний струм частотного перетворювача вибирається не меншим, ніж він. У низці випадків рекомендується брати на номінал вище.
  2. Тип приводного механізму - функціональне призначення двигуна: що саме він обертає - насос, вентилятор, компресор? Параметр цей впливає на вибір типу керування (скалярний, векторний, пряме керування моментом) при налаштуванні частотного перетворювача. Для важких умов роботи або, наприклад, підйомного обладнання можуть використовуватися спеціальні типи частотних перетворювачів.
  3. Схемне рішення: в складі чого буде працювати частотник і яким способом буде вестися керування. На практиці це означає: який набір входів/виходів потрібний і чи буде задіяний комунікаційний порт.

  В принципі, наші частотні перетворювачі серії e.f-drive є універсальними і загальнопромисловими - параметри їх достатні для більшості застосувань.
 • Підкажіть, яке реле часу підійде для вмикання насоса на 3-5 хвилин, його подальшого відключення хвилин на 20-30 і циклічного повтору всього процесу.
 • Які автоматичні вимикачі застосовують для захисту нагрівальних елементів?
  Для захисту нагрівальних елементів (ТЕНів) використовують модульні автоматичні вимикачі з характеристикою тип В (3-5 In).
 • Як користуватися самовулканізуючою ізолентою?

  Самовулканізірующаяся изолента з виділенням клеющим шаром, призначена для створення міцних водонепроникних з'єднань проводів і кабелів. Є «холодним» способом герметизації.
  Ізоляційну стрічку слід накладати з легким натягом, натяг призводить до вулканізації дотичних шарів стрічки, що забезпечує хорошу електро- і гідроізоляцію.
  Даний спосіб виключає застосування відкритого полум'я що дозволяє широко застосовувати таку стрічку для герметизації стиків кабельних муфт, для відновлення ізоляції оболонок кабелів і проводів.
  Стійка до ультрафіолетового випромінювання.
  Матеріал основи: етиленпропіленова гума.

 • Чому при випадковому дотику до токонесучих частин УЗО не спрацювало, хоча при натисканні на кнопку «тест» спрацювання відбувалося?

  Для спрацьовування узо необхідно виникнення струму витоку різниці між втікає і витікає з електроустановки, більше струму уставки узо.
  Таким чином, у вашому випадку, такого струму не виникло: при дотику ви могли бути ізольовані від землі (взуття на гумовій підошві, наприклад).
  Також узо не спрацьовує при одночасному дотику двома руками.
  На нашому сайті є стаття по принципам роботи і вибору узо.

 • У чому різниця між модульними автоматичними вимикачами серії e.industrial.mcb.100.1 і серії e.mcb.stand.45.1.

  Автоматичний вимикач e.industrial.mcb.100.1. має здатність, що відключає 10кА, а автомат e.mcb.stand.45.1.- 4,5кА. Тобто автомат серії Industrial здатний відключити струми короткого замикання до 10кА, при впливі яких автомат серії Standard просто згорить.
  Таким чином, автомати серії Industrial призначені для захисту електричних мереж з високими рівнями короткого замикання, наприклад, промислові. У побуті ж виникнення таких струмів малоймовірно, тому для захисту побутової електропроводки автоматів серії Standard в більшості випадків достатньо.
  За посиланням https://www.enext.ua/press/articles/Kak-vybrat-avtomaticheskiy-vyklyuchatel-dlya-zashchity-bytovoy-elektroprovodki/ є стаття на тему вибору автоматичних вимикачів, може бути, буде вам корисна.

 • Які комплектуючі потрібні для металогалогенних і натрієвих ламп 150 Вт з цоколем Rx7s? У мене прожектори під галогенні лампи з цоколем R7s 500 Вт — чи можна мені встановити лампи з цоколем Rx7s?

  На цоколях R7s і Rx7s не є абсолютно взаємозамінними з огляду на різної довжини ламп.
  Для 500Вт прожектора під галогенну лампу довжина лампи 118мм, для прожектора під металлгалогенную лампу 150Вт – 134мм, для 70Вт – 116мм.

  У цілому металгаллогенную лампу потужністю 70Вт можливо встановити в прожектор 500Вт, але освітленість при цьому буде майже в два рази менше так як:
  — у прожектора під галогенну лампу на 500Вт – світловий потік 9900Лм;
  — у прожектора під металлгалогенную лампу на 70 Вт – 6000Лм ( натрієва лампа - 5500Лм).

  Сам корпус і скло галогенового прожектора не розрахований ні на механічні (баласт, ИЗУ, конденсатор), ні на температурні впливи – металогалогенні лампи нагріваються значно сильніше.

  Тому рекомендуємо придбати відповідний прожектор. Крім цього зараз наша компанія поставляє також і світлодіодні прожектори – вони більш енергоефективні та менш трудомісткий в експлуатації.

  Якщо необхідно підібрати пускорегулюючі апаратуру для металогаллогенних прожекторів, то Ви можете зробити це, ознайомившись з інформацією на стор.30 каталогу по світлотехніки E.NEXT (можна завантажити з нашого сайту http: / /www.enext.ua/support/catalogs/ ), в ньому розміщена відповідна таблиця.

 • Скільки ньютонів міцності на стиск у виробі "Труба пластикова серії E.STAND"?

  Міцність труб серії e.pipe.stand - не менше 350 Н (на 5 см при 20 ° С)

Початокs 1 2 a Кінець