Підбір аналогів

Майстер підбору аналогів арматури СІП

sip Майстер підбору аналогів арматури СІП розроблений для зручності пошуку і перекладу найменувань арматури СІП сторонніх виробників в найменування арматури СІП ТМ E.NEXT.

Утиліта підбору являє собою файл Excel малого розміру (316Кб), який не потребує установки. Майстер підбору містить базу даних по продукції основних виробників і постачальників арматури СІП, найбільш широко представлених на ринку України.

Для роботи з майстром виконайте прості вказівки, прописані у файлі.

Майстер підбору аналогів арматури СІП.xls (скачати)


Майстер підбору аналогів металевих лотків

ardic Майстер підбору аналогів металевих лотків розроблений для зручності пошуку і перекладу найменувань металевих лотків сторонніх виробників в найменування продукції ARDIC, яка продається Компанією E.NEXT-Україна.

Утиліта підбору являє собою файл Excel, який не потребує установки. Майстер підбору містить базу даних по продукції основних виробників і постачальників систем металевих лотків, найбільш широко представлених на ринку України.

Для роботи з майстром виконайте прості вказівки, прописані у файлі.

Майстер підбору аналогів металевих лотків .rar (скачати)


Майстер підбору аналогів контакторів і магнітних пускачів

kontaktor Майстер підбору аналогів контакторів і магнітних пускачів розроблений для зручності пошуку і перекладу найменувань контакторів і магнітних пускачів сторонніх виробників в найменування продукції Компанією E.NEXT.

Утиліта підбору являє собою не вимагає установки файл Excel. Майстер підбору містить базу даних по продукції основних виробників і постачальників контакторів і магнітних пускачів, найбільш широко представлених на ринку України.

Для роботи з майстром виконайте прості вказівки, прописаним в файлі.

Майстер підбору аналогів контакторів і магнітних пускачів .xls (скачати)