UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Оновлення Conformity Certificate: E.NEXT вкотре підтвердили відповідність продукції європейським стандартам

Те відчуття, коли робота мотивує, додаючи наснаги та впевненості у наступному кроці. Коли ріст та розвиток в радість і хочеться знову та знову розповідати про досягнення Компанії. Ми вкотре підтвердили відповідність продукції E.NEXT європейським стандартам. Оновлено Conformity Certificate для кабельного коробу всіх типорозмірів. Особливо приємно те, що продукцію створено на українському виробничому майданчику E.NEXT-GROUP. Це одна з причин для радості та гордості — Команда E.NEXT прагне йти вперед, досягаючи нових рівнів розвитку!

Instagram

Використовуючи інноваційні методи на виробництві, ми створили потужний фундамент для стабільної роботи та реалізації найсміливіших проєктів.

Останнім часом відбувалося багато різних подій, які дозволили розкрити наші нові сторони і можливості, подивитися на звичні речі з іншого ракурсу та зрозуміти скільки нового та цікавого навколо нас, поруч з нами і скільки ще попереду! Тому впевнено йдемо далі на шляху до здійснення найамбітніших мрій та підкорення поставлених цілей.

Conformity Certificate

Все буде E.NEXT 😉

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів