UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Технічне переоснащення ПЛ-10 кВ з улаштуванням пункту секціонування з реклоузером від Компанії Е.NEXT в Одеській області

У рамках продовження співпраці з «ДТЕК Одеські електромережі», у жовтні 2023 року розпочато черговий проєкт з модернізації мереж вітчизняних ОСР. В рамках контракту передбачено встановлення 27 реклоузерів E.NEXT по Балтській, Ананьївській, Березівській, Білгород-Дністровській, Саратівській та Кілійській дільницях Одеської області.

Даний проєкт є важливим кроком у розвитку і модернізації енергетичної інфраструктури. Встановлення реклоузерів в мережах 6-35 кВ має численні переваги: зменшення часу на ліквідацію аварій, зменшення втрат електроенергії та поліпшення якості енергопостачання для споживачів.

Завершення проєкту в грудні 2023 року свідчить про ефективне планування та реалізацію. Закінчення проєкту в установлені терміни сприятиме швидкому впровадженню покращень та переваг для місцевих споживачів.

Співпраця з «ДТЕК Одеські електромережі» свідчить про важливість партнерства між різними галузями та компаніями для забезпечення сталого розвитку енергетичної системи та забезпечення потреб споживачів. Успіх у впровадженні цього проєкту відображає сучасні тенденції в розвитку SmartGrid технологій та впровадження нових рішень для підвищення надійності та ефективності енергетичних мереж.

Більш детальна інформація про реклоузери: https://bit.ly/3SZ1lG1<

Реклоузер Одеса 10 кВ


Все буде Україна UA

Все буде E.NEXT e.moji

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів