UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Відеоогляд. Серія модульних автоматичних вимикачів e.mcb.stand.60 — новий standard якості від E.NEXT

Доброго дня, шановні друзі!

Вітаємо на сторінках прес-центру нашого сайту. Раді повідомити, що ми продовжуємо нову рубрику «Огляд продуктової лінійки E.NEXT», щоб надати більше інформації про асортимент продукції каталогу.

Дякуємо за зворотній зв'язок та повідомлення у дірект — ваша участь у житті Компанії допомагає створювати цікавий та корисний контент.

E.NEXT — ЦЕ ВИ! Ми напевне знаємо, що саме в нашому прес-центрі зібрана велика частина інформації про життя Компанії та тих, хто працює у Команді і підтримує бренд E.NEXT.

Минулого тижня розмістили новину, раптом пропустили — переходьте за лінком, адже сьогодні у нас другий випуск рубрики, присвячений серії модульних автоматичних вимикачів e.mcb.stand.60.


Завдяки поєднанню сучасних технологій та якісних матеріалів ми створили нову серію автоматичних вимикачів e.mcb.stand.60 з номінальною вимикальною здатністю 6 кА. Вироби призначені для захисту електричних мереж від струмів короткого замикання та струмів перевантаження, а також для нечастих оперативних комутацій.

facebook

Особливості:

Автоматичні вимикачі e.mcb.stand.60 мають високу електричну та механічну зносостійкість — 10 000 циклів під навантаженням та 20 000 циклів без навантаження.

Крім того, у нових автоматичних вимикачів E.NEXT найширший на ринку діапазон робочої температури від -40 до +70℃. Гарантійний термін складає 3 роки.

Instagram

Також ми нагадуємо, що весь асортимент E.NEXT-Україна складається з сертифікованої продукції виробленої за європейськими стандартами якості.


Друзі, на сьогодні це все, дякуємо! Очікуйте огляд галузі наступної середи!

До речі, асортимент E.NEXT-Україна складається з сертифікованої продукції, виробленої за європейськими стандартами якості.

Купуй у партнерів!

Все буде E.NEXT 😉


Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів