UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0
Вернуться назад Україна отримала членство Міжнародного агентства з ВДЕ (IRENA)

Україна отримала членство Міжнародного агентства з ВДЕ (IRENA)

Україна отримала членство Міжнародного агентства з ВДЕ (IRENA)

24 лютого ц.р. Україна отримала статус повноправного члена Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA).

За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, це — довгоочікувана подія і результат спільних дій Кабміну, Парламенту, Держенергоефективності та України в цілому. Відповідний Закон України № 2222-VIII, розроблений агентством, був прийнятий парламентом 5 грудня 2017 року, а 26 грудня підписаний Президентом України Петром Порошенко.

В кінці січня 2018 року документ про приєднання України до Статуту IRENA переданий депозитарію IRENA — МЗС Німеччини. Сьогодні Україна — повноправний член IRENA. Приєднання України до IRENA дозволить їй вийти на міжнародну арену гравців ринку відновлюваної енергетики, покращити свій інвестиційний імідж, отримати найширші можливості залучення передових світових практик і технологій, а перш за все — «зелених» інвестицій.

Важливо відзначити, що звіти IRENA про розвиток відновлюваної енергетики України матимуть ключове значення для інвесторів при ухваленні рішення реалізації проектів в сфері ВДЕ. А крім того, Україна стає офіційним учасником щорічних засідань Асамблеї IRENA, де впливові фігури більш ніж 150 країн світу визначають курс на зменшення залежності планети від екологічно шкідливих джерел енергії та розвиток «чистої» енергетики.


Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів