UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0
Вернуться назад Українці витратили на сонячні станції майже 52 млн євро

Українці витратили на сонячні станції майже 52 млн євро

Украинцы потратили на солнечные станции почти 52 млн евро

Інформслужба Держенергоефективності повідомила, що за минулі три роки українці вклали майже 52 млн євро в будівництво сонячних електростанцій.

Це стало природним наслідком світових екологічних трендів і бурхливого зростання попиту на альтернативну енергетику, зокрема сонячну, спричиненого прийняттям у 2015 році закону про «зелений» тариф.

В цілому, зазначено в повідомленні, з 2015 року сонячну енергію стали використовувати 3010 домогосподарств. Індивідуальна потужність приватних СЕС — до 30 кВт, а сумарна — 51 МВт. Сьогодні вартість продажів електроенергії їх власниками становить 18,09 євроцента/кВт•год. Зауважимо, що «зелений» тариф прив'язаний до курсу євро.

Перехід на енергію сонця — тренд усіх регіонів країни, але топ-5 складають Київська, Дніпропетровська, Тернопільська, Івано-Франківська та Херсонська області. Стимулюючи населення до переходу на «зелену» енергію, у Львівській області, наприклад, домогосподарствам повертають 10% суми кредиту на сонячні панелі, а в Житомирській — 20%. Влада Хмельницького та Бродів (Львівська обл.) у цьому відношенні відстає, відшкодовуючи 10% вартості робіт з установки сонячних станцій.


Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів