UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

«Зелений» водень з офшорної енергії вітру: Бельгія запустила унікальне виробництво

29 Января 2020
«Зелений» водень з офшорної енергії вітру: Бельгія запустила унікальне виробництво

Проект HYPORT Oostende, в рамках якого буде вироблятися «зелений» водень за допомогою виробленої на бельгійських офшорних вітрових електростанціях електроенергії, запустив Порт Остенде (Бельгія) у співпраці з компаніями DEME Concessions та PMV.

Розробники заявили, що до кінця 2020 року біля узбережжя Бельгії працюватиме 399 вітряних турбін загальною встановленою потужністю 2,26 ГВт. Новий план розвитку морської акваторії залишає місце ще декільком сотням вітрогенераторів загальною потужністю близько 1,75 ГВт. В результаті потужність офшорної вітроенергетики в Бельгії складе приблизно 4 ГВт, що дозволить забезпечувати електроенергією половину бельгійських домогосподарств.

На першому етапі буде побудована демонстраційна установка з «інноваційним електролізером» потужністю 50 МВт. Повноцінне комерційне виробництво водню має бути розпочато в 2025 році. Його потужність складе 300 МВт, які здатні виробляти 50 тисяч тонн «зеленого» водню на рік. Водень буде використаний для виробництва електрики та тепла, а також у якості транспортного палива та сировини для промислових цілей.

За оцінками фахівців, завод з виробництва «зеленого» водню в Остенде забезпечить скорочення викидів CO2 на 500 000 — 1 000 000 тонн на рік.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів