UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Зарядка без дротів. Вчені створили унікальну систему енергопередачі

20 Мая 2020
Зарядка без дротів. Вчені створили унікальну систему енергопередачі

Система безконтактної передачі енергії, створена вченими Стенфордського університету, дозволяє заряджати електронні пристрої незалежно від відстані між пристроєм та джерелом його живлення.

Сучасні методи бездротової зарядки електронних пристроїв технології працюють лише в тому випадку, якщо загальні параметри системи настроєні на певну відстань передачі. Це має деякі обмеження: для ефективної зарядки пристрою потрібно постійно перебувати на певній відстані від джерела енергії.

«Основна мета нашого дослідження полягала в тому, щоб подолати бар'єр для динамічної бездротової зарядки. Наша ідея заснована на нелінійній PT-симетричній схемі, яка стосується систем зі збалансованим посиленням та втратами», — повідомив провідний автор дослідження Сід Ассававорраріт.

Створена система дозволяє заряджати пристрій майже незалежно від того, наскільки далеко він знаходиться від джерела живлення. В ході тестування вона змогла стабільно передавати потужність у 10 Вт на батарею, яка перебувала на відстані від 0 до 65 см і рухалася з постійною швидкістю.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів