Велика Британія відмінить плату за сонячну енергію, поставлену в мережу мікрогенерацією

21 Грудня 2018
Велика Британія відмінить плату за сонячну енергію, поставлену в мережу мікрогенерацією

З 31 березня 2019 року Великобританія відмінить для нових об'єктів, які підключаться після зазначеного терміну, так званий «експортний тариф» — платіж за електроенергію, яка постачається в мережу малими кровельними СЕС.

За інформацією Міністерства бізнесу, енергетики та промислової стратегії, практика подібних заходів "не відповідає цілям уряду в широкому плані". Міністерство повідомляє, що цілі програми "зелених тарифів" перевиконані: встановлено майже на 100 тисяч електростанцій більше прогнозного значення та більше 820 000 СЕС виробляють електроенергію, достатню для забезпечення 2 млн домів. Тим не менш, країна проводить послідовну лінію на захист споживачів та коригує стимули з урахуванням і на основі їх інтересів.

Галузь та суспільство в цілому були шоковані прийнятим рішенням, тим більше що міністр енергетики та чистого росту Клер Пері (Claire Perry) зовсім недавно заявила: «Я повністю погоджуся з тим, що сонячна енергія не повинна подаватися в мережу безкоштовно, і тому я скоро оголошу про наступні кроки для малих поновлюваних джерел енергії».Повернутися до списку