UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT

В Житомирі почала роботу нова ТЕЦ, яка працює на трісці

03-12-2021

«Концепція нової ТЕЦ — «зелені» технології, зменшення викидів CO2 (викиди зменшаться до 12 650 тонн на рік), енергозаощадження (зменшення споживання електроенергії до 8050 МВт/год на рік). Місто також зменшить споживання природного газу до 6 326 854 нм3 на рік», — пояснюють в міській раді.

ТЕЦ зможе забезпечити теплом 60 тис. кв. м. площі, її потужність — 1,2 МВт електричної та 7,1 МВт теплової енергії. Тепло та електроенергію виробляє термодинамічна установка органічного циклу Ренкіна (ORC). Це передова технологія для оптимального перетворення тепла на електроенергію. Крім того, станція працюватиме здебільшого в автоматичному режимі без великої кількості обслуговуючого персоналу.

Об’єкт зводився за кошти Уряду Швейцарської Конфедерації у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Вартість — близько 300 млн грн, з яких майже 100 млн – бюджет громади.

Найближчим часом має початися будівництво другої, ще масштабнішої станції.

Загалом, місто планує на 90-95% відмовитися від газу завдяки 4 аналогічним ТЕЦ і ТЕЦ, яка буде спалювати RDF від сміттєпереробного заводу.

(за матеріалами https://www.zhitomir.info/, https://zt-rada.gov.ua/, https://www.facebook.com/sukhomlyn.sergey/posts/4432498046873644)

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів