В Україні вже видають енергетичні сертифікати будівель

13 Вересня 2018
В Україні вже видають енергетичні сертифікати будівель

Як повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, в Україні розпочато видачу енергетичних сертифікатів будівель з визначенням класу енергоефективності за результатами енергоаудиту.

За словами міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка, сертифікат — необхідний інструмент роботи ОСББ та Фонду енергоефективності, який дозволяє оцінити енергоефективність споруди та ефект від впроваджених заходів, а також містить рекомендації щодо подальших кроків.

11 вересня запущено ринок енергоаудиторів. Уже підписано меморандум з 21 вузом по створенню комісій з атестації енергоаудиторів. Другий важливий для України напрям — це запуск спільно з МОН спеціальності «енергоаудитора» у вищих навчальних закладах. Укладена також домовленість з GIZ про проведення додаткових тренінгів для сертифікованих енергоаудиторів не лише в Україні, а й за її межами.

Нагадаємо, що раніше Держенергоефективності відкрив у Києві Центр енергоефективності у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) для підготовки енергоаудиторів та енергоменеджерів.Повернутися до списку