UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT

У Швейцарії розробили молекулу для зберігання сонячної енергії

11-05-2021
Молекулу для зберігання сонячної енергії

Користь відкриття молекули у довгостроковому зберіганні сонячної енергії. Сонце надає на багато більше енергії Землі, ніж люди можуть використовувати. Тому доцільно не тільки користуватися енергією сонячного світла, а резервувати її. Завдання ефективного зберігання привело вчених до думки про розробку можливості захоплення та зберігання енергії в новій молекулі. Важливо, щоб енергія була доступна при відсутності сонячних променів.

«Наша молекула може приймати дві різні форми: батьківську, яка поглинає енергію сонячного світла, і альтернативну, в ній структура батьківської форми була змінена на більш енергоємну, залишаючись при цьому стабільною. Це дає можливість зберігати енергію сонячного світла у молекулі» — Бо Дурбе, професор обчислювальної фізики факультету фізики, хімії та біології Університету Лінчепінга.

Більшість хімічних реакцій починається у стані, коли молекула має високу енергію та потім переходить у молекулу з низькою енергією. У новому дослідженні вчені вчинили навпаки — молекула з низькою енергією стає молекулою з високою енергією.

«Ми очікуємо, що це буде складно, але ми показали, що така реакція може відбуватися як швидко, так і ефективно», — роблять висновок вчені.

Тепер дослідники вивчають, як накопичена енергія може бути вивільнена з багатою енергією форми молекули найбільш ефективним способом.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів