У Херсонській області норвежці мають намір побудувати 70 ВЕС

06 Серпня 2018
У Херсонській області норвежці мають намір побудувати 70 ВЕС

Україна та Норвегія готуються реалізувати новий масштабний проект у сфері відновлюваної енергетики, повідомляє прес-служба посольства України в Норвегії за підсумками зустрічі посла В’ячеслава Яцюка з головним виконавчим директором норвезької компанії NBT Юаром Вікеном.

Як зазначається, на першому етапі втілення проекту норвезька компанія побудує близько 70 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт. Після введення в експлуатацію комплекс ВЕС буде поставляти електроенергію в об'єднану енергетичну систему НЕК «Укренерго», забезпечуючи енергопостачанням не менше 50 тис. домогосподарств. Загальний обсяг іноземних інвестицій, пов’язаних з реалізацією першого етапу проекту, складе понад 370 млн євро. До реалізації проекту в якості субпідрядників будуть залучені українські компанії.

Крім того, в поточному році в Україні починає інвестиційну діяльність норвезька компанія Scatec Solar, яка планує побудувати кілька комплексів сонячних електростанцій загальною потужністю від 200 до 300 МВт.Повернутися до списку