UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

У Німеччині будують першу у світі водневу заправку для поїздів

31 Июля 2020
У Німеччині будують першу у світі водневу заправку для поїздів

Протягом півтора років на півночі Нижньої Саксонії в тестовому режимі експлуатувалися два регіональних поїзди, що працюють на водні. Випробування пройшли успішно, так що тепер проект вступає в другу фазу: в Бремервьорде, розташованому між Гамбургом та Бремерхафені, буде побудована перша у світі воднева заправна станція для пасажирських поїздів.

Роботи планується завершити в середині 2021 року, при цьому нова стаціонарна заправна станція повинна буде замінити нинішню мобільну. Планується, що з початку 2022 роки там будуть щодня і цілодобово заправлятися 14 регіональних поїздів на водневому паливі, що поставляються компанією Alstom.

На замовлення Державного транспортного управління Нижньої Саксонії (LNVG) будувати і експлуатувати водневу заправну станцію поряд із залізничною станцією Бремервьорде буде газо-інжинірингова компанія Linde. Іншими партнерами по проекту є виробник залізничних транспортних засобів Alstom, земля Нижня Саксонія, а також залізничні та транспортні компанії Elbe-Weser (evb).

Ємність заправної станції становитиме близько 1600 кг водню на день. При пробігу у 1000 кілометрів поїзди evb зможуть весь день працювати на одному баку палива. На початку поїзди заправляються воднем викопного походження. Пізніше, однак, водень планується виробляти на місці за допомогою електролізу. Для цього площа заправної станції спочатку має можливості для розширення.

«Ми раді грати ключову роль в цьому першому інноваційному проекті в усьому світі», — сказав Матіас Кранц, відповідальний в Linde за локальні і вантажні перевезення в Німеччині. «Linde вже давно зробила ставку на водень, який може внести значний вклад в декарбонізацію. Використання водню як палива для поїздів вплине на навколишнє середовище, оскільки один кілограм водню замінює близько 4,5 літрів дизельного палива».

Проект фінансується Федеральним міністерством транспорту та цифрової інфраструктури в рамках Національної інноваційної програми по водневим технологіям та паливним елементам.

Нагадаємо, що до кінця 2021 неелектрифікована залізнична лінія на північному заході Німеччини у федеральній землі Нижня Саксонія повністю відмовиться від дизельних локомотивів. На стокілометровому маршруті між містами Бремерхафен, Куксхафен, Букстехуде та Бремервьорде запустять 14 електричок на водні.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів