UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Створено сонячні елементи, що працюють уночі

31 Января 2020
Створено сонячні елементи, що працюють уночі

Фотоелементи, що виробляють вночі до 50 ват енергії на квадратний метр, розробили американські дослідники. Це приблизно чверть того, що виробляєтся сонячною панеллю днем.

Незвичайні фотоелементи створили вчені з лабораторії професора Джеремі Манді з Каліфорнійського університету в Девісі. За його словами, процес нагадує роботу звичайного фотоелемента, але вивернутий навиворіт.

Тепліший у порівнянні з навколишнім середовищем об'єкт буде виділяти тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання. Звичайні сонячні елементи холодніше сонця, тому вони абсорбують цю частину спектра. Але якщо теплий об'єкт направити до більш холодного неба, він буде випромінювати в його бік тепло. Щоб зловити виділене об'єктом тепло, вчені використали так званий термопроменевий елемент, що видає близько 50 ват на кв. метр. Він також здатний працювати і вдень, якщо заблокувати пряме сонячне світло або направити поверхню від сонця. Так що його можна використовувати для того, щоб врівноважити цикли вироблення сонячних електростанцій.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів