UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Створено один з п'яти найпотужніших суперкомп'ютерів у світі

21 Мая 2020
Створено один з п'яти найпотужніших суперкомп'ютерів у світі

Корпорація Microsoft розробила новий суперкомп'ютер на базі хмари Azure у співпраці та ексклюзивно для OpenAI, некомерційної дослідницької організації, засновниками якої є Ілон Маск і Сем Альтман. Свою розробку компанія представила на найбільшій технологічній конференції Microsoft Build 2020.

Новий суперкомп'ютер став одним з п'яти найпотужніших суперкомп'ютерів у світі. Він створений спеціально для тренування наступного покоління масивних ШІ-моделей, здатних виконувати більш широкий спектр функцій і, відповідно, вимагаючих великих обчислювальних ресурсів.

Суперкомп'ютер, розроблений для OpenAI, — це єдина система з більш ніж 285 тис. процесорних ядер (CPU core), 10 тис. графічних процесорів (GPU) і швидкістю мережевого підключення 400 гігабіт на секунду для кожного сервера. Завдяки розміщенню в хмарі Azure суперкомп'ютер має переваги сучасної хмарної інфраструктури, включаючи швидке розгортання, надійність датацентрів та доступ до сервісів Azure.

Розробка нового суперкомп'ютера для OpenAI — перший крок на шляху до того, щоб зробити наступне покоління масивних ШІ-моделей та інфраструктуру, необхідну для їх навчання, доступними широкому колу організацій та розробників у всьому світі.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів