UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Сонячну енергетику США пригальмував коронавірус

22 Мая 2020
Сонячну енергетику США пригальмував коронавірус

Пандемія COVID 19, яка обвалила ринок традиційних енергоресурсів, добралася і до сонячної енергетики. За даними Асоціації сонячної енергетики США (SEIA), цей сектор економіки втратив до теперішнього часу більше третини робочих місць, що звело нанівець п'ятирічне зростання. При цьому сонячна енергетика скорочує співробітників більш високими темпами, ніж економіка США в цілому.

За даними аналітичного агентства BW Research Partnership, тільки в березні-квітні 2020 року понад 600 тис. громадян США, зайнятих у виробництві «чистої» енергії, подали заявки на допомогу з безробіття. Майже 100 тис. осіб працювали в області ВДЕ, переважно — сонячній та вітровій.

Найсильніше постраждали штати-лідери в розвитку сонячної енергетики, такі як Нью-Йорк та Нью-Джерсі, а також столиця США — Вашингтон. Грандіозні скорочення викликані заморожуванням і скасуванням проектів, пов'язаних з будівництвом об'єктів «зеленої» генерації для комерційного та житлового сектора. Скорочення на 37% кількості встановлених сонячних панелей еквівалентно об'єму електроенергії, необхідному для постачання 288 тис. будинків, або інвестиціям в розмірі $3,2 млрд.

При цьому більшість компаній залишаються відкритими незважаючи на спад ділової активності. Великі компанії федерального масштабу, такі як Sunrun, SunPower і Tesla, тримаються на плаву і покривають пов'язані з припиненням бізнесу витрати набагато успішніше, ніж малий бізнес.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів