UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Sharp вимагає від Tesla заборонити ввезення електромобілів. Справа дійшла до суду

23 Марта 2020
Sharp вимагає від Tesla заборонити ввезення електромобілів

Підрозділ Sharp в місті Осака подав позов до Токійського окружного суду проти японського підрозділу компанії Tesla. У представленому документі Sharp стверджує, що американський виробник електромобілів порушив патенти компанії на бортове обладнання зв'язку.

В якості запобіжного заходу проти порушень Tesla Sharp просить суд заборонити ввезення в країну трьох моделей електромобілів компанії. Компанія Sharp у минулому займалася розробкою та виробництвом широкого спектру електронних компонентів, включаючи автомобільну електроніку. Так, у 2007 році це було однією з цілей кооперації діяльності Sharp та компанії Pioneer. Незабаром після цього криза 2008 року і загальне уповільнення економіки Японії поставили хрест на спільній роботі компаній, але щось було збережено в патентах.

Додамо, що на початку року Sharp подала патентні позови проти компаній Vizio і OPPO та низки інших виробників телевізійних панелей і виробів. Японський виробник звинувачує їх у порушенні 12 патентів, що стосуються виробництва LCD-панелей. Позов проти Tesla занурює Sharp у світ автопрому. Зрештою, електромобілі Tesla — це ж гаджети, як запевняє нас Маск та його шанувальники.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів