«Вони незабаром заговорять з людьми на вулиці»: Маск анонсував новий тренд електромобілів Tesla

14 Січня 2020
«Вони незабаром заговорять з людьми на вулиці»: Маск анонсував новий тренд електромобілів Tesla

Ілон Маск дав зрозуміти, що нудною імітацією шуму двигуна справа не обмежиться: електромобілі Tesla незабаром почнуть розмовляти не тільки з водієм і пасажирами, а й з перехожими на вулиці, оголосив глава корпорації.

На багатьох прототипах як сигналізацію використовують світлові табло та індикатори, що оперізують автомобіль. Але у Tesla вирішили використовувати динаміки. Американські закони велять оснащувати ними всі перспективні електромобілі, які на малій швидкості переміщаються майже безшумно і представляють серйозну небезпеку для пішоходів. Слідуючи цій указівці, електрокари Tesla не просто будуть нудно шуміти. «Тесли скоро заговорять з людьми, якщо ви захочете», — багатозначно пообіцяв Ілон.

Минулого року передню частину Model 3 спеціально оновили, додавши туди динамік. Нові автомобілі видають монотонний звук при русі на швидкості до 30 км/год. На більш високій швидкості шуму шин цілком достатньо. Маск також обіцяв, що в Tesla з'явиться голосове управління системами автомобіля, при цьому машина зможе підтримувати діалог з водієм.Повернутися до списку