UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Остаточна грантова політика затверджена — Фонд енергоефективності

05 Июня 2019
Остаточна грантова політика затверджена — Фонд енергоефективності

Остаточну грантову політику Фонду енергоефективності затвердили на Координаційній раді донорів цієї організації, повідомив за підсумками зустрічі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За словами Г. Зубко, серед основних положень політики ключовим є той факт, що кінцевими бенефіціарами грантів є співвласники багатоквартирних будинків. Гранти надаватимуться ОСББ в обсязі: 40% вартості заходів в рамках Пакета «А» та 50% для Пакета «Б». Для перших 300 заявок ОСББ передбачено додатковий грант у розмірі 20% з подальшою можливістю надавати додаткові гранти для Пакета «Б» в розмірі 20% для ОСББ, не менше половини співвласників яких є субсідіантами.

Зубко наголосив, що програма «Перші ластівки», в якій беруть участь 15 ОСББ з різних регіонів України, виявилася успішною і корисною для тестування всіх процедур Фонду. Всі 15 проектів у даний час пройшли енергоаудит, сказав чиновник.

Підписання Угоди між Фондом енергоефективності та IFC щодо повноцінного запуску Фонду з урахуванням грантової політики заплановано на початок липня, додав Г. Зубко і подякував міжнародним партнерам за високу оцінку роботи команди Мінрегіону у впровадженні реформи енергоефективності та досягнутих нею результатів.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів