Остаточна грантова політика затверджена — Фонд енергоефективності

05 Червня 2019
Остаточна грантова політика затверджена — Фонд енергоефективності

Остаточну грантову політику Фонду енергоефективності затвердили на Координаційній раді донорів цієї організації, повідомив за підсумками зустрічі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За словами Г. Зубко, серед основних положень політики ключовим є той факт, що кінцевими бенефіціарами грантів є співвласники багатоквартирних будинків. Гранти надаватимуться ОСББ в обсязі: 40% вартості заходів в рамках Пакета «А» та 50% для Пакета «Б». Для перших 300 заявок ОСББ передбачено додатковий грант у розмірі 20% з подальшою можливістю надавати додаткові гранти для Пакета «Б» в розмірі 20% для ОСББ, не менше половини співвласників яких є субсідіантами.

Зубко наголосив, що програма «Перші ластівки», в якій беруть участь 15 ОСББ з різних регіонів України, виявилася успішною і корисною для тестування всіх процедур Фонду. Всі 15 проектів у даний час пройшли енергоаудит, сказав чиновник.

Підписання Угоди між Фондом енергоефективності та IFC щодо повноцінного запуску Фонду з урахуванням грантової політики заплановано на початок липня, додав Г. Зубко і подякував міжнародним партнерам за високу оцінку роботи команди Мінрегіону у впровадженні реформи енергоефективності та досягнутих нею результатів.Повернутися до списку