Найбільша у світі літій-іонна батарея дала за півроку Австралії економію в $6,7 млн

09 Серпня 2018
Найбільша у світі літій-іонна батарея дала за півроку Австралії економію в $6,7 млн

Найбільша у світі літій-іонна батарея, побудована компанією Tesla в Південній Австралії на спір за 100 днів, до кінця 2018 року заощадить понад $13 млн. Такі підрахунки оприлюднили експерти Renew Economy.

У перші ж два дні роботи нова система зберігання енергії принесла власникам майже $1 млн. Пізніше батарея Tesla майже миттєво вирівняла падаючу частоту в енергомережі, коли одна з ТЕС стала в аварійному порядку втрачати потужність.

Електростанція все більш ефективно взаємодіє з енергомережою держави: у другому кварталі економія, принесена нею, зросла в півтора рази. Кращі результати, пише Renew Economy, були зафіксовані в Австралії у січні, в розпал літа в південній півкулі. У припущенні, що ті ж показники збережуться і для другого півріччя, валова виручка за календарний 2018 рік складе близько $13,4 млн. З урахуванням того, що станція Hornsdale Power Reserve зараз працює всього на 30% потужності, це — чудова новина для інвесторів.

Нагадаємо, що система промислових акумуляторів Tesla Powerpack потужністю 100 МВт та продуктивністю 129 МВт/год побудована поблизу від Джеймстауну і введена в експлуатацію в грудні минулого року. Вона здатна протягом години забезпечувати енергією близько 30 000 домогосподарств.Повернутися до списку