Зв’язок посилено: Україна та Молдова підписали низку важливих спільних документів

25 Жовтня 2018
Зв’язок посилено: Україна та Молдова підписали низку важливих спільних документів

НЕК «Укренерго» и «Молдэлектрика» днями підписали чотири додатки до Експлуатаційної угоди про паралельну роботу в загальному блоці регулювання (ОБР) Україна-Молдова, що регулює паралельні роботи енергосистем України та Молдови відповідно до європейських правил і стандартів. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Зокрема, погоджені та підписані порядок компенсацій непередбачених відхилень у ОБР, порядок планування міжсистемних перетоків до ОБР, диспетчерське керування паралельною роботою ОЕС України та ЕС Молдови, а також параметри синхронізації пристроїв на міжсистемних лініях підприємств. Ще чотири додатки експлуатаційного договору сторони після доробки мають намір підписати до кінця цього року.

Під час зустрічі сторони також обговорили механізми реалізації надання/одержання аварійної взаємодопомоги, а також договорилися про формування під егідою робочої групи Енергетичного Співтовариства з узгодження покрокової реалізації процесу обміну балансуючою енергією та резерву потужності.Повернутися до списку