UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Добре живе Австралія: одна СЕС на кожні 10 жителів

05 Августа 2020
Добре живе Австралія: одна СЕС на кожні 10 жителів

У грудні 2018 року Австралія подолала рубіж у 2 млн встановлених сонячних електростанцій. Сьогодні, через півтора року, перевищена чергова планка. За підсумками липня 2020 р. в країні діє понад 2,5 млн покрівельних сонячних електростанцій загальною потужністю 11837 МВт. Населення Австралії становить приблизно 25 млн, відповідно одна фотоелектрична установка припадає на кожні десять жителів.

Пандемія Covid-19 не вплинула на розвиток ринку. Згідно з аналізом Sunwiz, зростання покрівельних сонячних систем продовжилося рекордними темпами. Тільки в липні було встановлено 275 МВт потужностей малих розподілених сонячних установок. В цілому за перші сім місяців поточного року було встановлено понад 1500 МВт сонячних електростанцій — рекордний показник за всю історію, який перевищує повний річний обсяг нових інсталяцій 2018 року.

Важливо відзначити, що таке зростання відзначається на тлі зниження фінансових стимулів та пільгових тарифів у секторі.

При збереженні поточних темпів, в нинішньому році обсяг нових, встановлених за рік, потужностей покрівельних сонячних електростанцій може наблизитися до 3 ГВт.

Цей результат частково пояснюється триваючим зростанням середніх розмірів систем, який у поточному році перевищив 8 кВт. Швидко зростає сегмент установок потужністю понад 10 кіловат. Збільшується частка ринку комерційних та промислових покрівельних електростанцій. Установки на торгових центрах, складах та школах розглядаються в якості привабливих інвестицій для бізнесу.

Беручи до уваги швидкість поширення сонячної генерації, Австралійський оператор енергетичного ринку (AEMO) хоче запровадити нові стандарти інверторів та нові протоколи, які дозволять йому «бачити» сонячні установки, розташовані «за лічильником», і дати можливість віддаленого управління цими розподіленими системами.

Існують також плани зміни правил енергетичного ринку, щоб стимулювати мережі та інвестувати більше коштів у розширення господарства для кращої адаптації до зростаючої кількості сонячної енергії. Крім того, розглядається можливість введення спеціальних зборів для великих експортерів сонячної електроенергії, вироблюваної покрівельними електростанціями (стимулювання власного споживання).

Частка сонячної енергетики у виробленні електроенергії в Австралії склала близько 8% за підсумками 2019 року.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів