UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Харків — абсолютний лідер України з установлення приватних СЕС

07 Февраля 2019
Харків — абсолютний лідер України з установлення приватних СЕС

Потужність приватних сонячних електростацій (СЕС), установлених у Харківській області станом на січень 2019 р., становить 3,2 МВт. З таким повідомленням виступив представник Харківського енергокластера Станіслав Ігнатьєв.

Як сказав він, стратегія розвитку сонячної енергетики в області намічає досягнення потужності у 3 МВт до 2020 року. Реалізація цього плану йде досить успішно: панелі СЕС встановлено сьогодні вже на більш ніж 190 дахах домоволодінь міста та області. За словами Ігнатьєва, найбільша СЕС, потужністю 25 кВт, встановлена у дворі в селищі Гоптівка (Дергачівський район Харківської області).

Створено перший і єдиний генеруючий енергетичний кооператив, який об'єднав трьох фермерів, загальною потужністю в 72 кВт. 138 приватних СЕС встановлено у Харкові, а це — перше місце серед міст України (для порівняння: 112 СЕС встановлено в Києві). Область йде і на ще один рекорд — за сумарною інсталяції СЕС на об'єктах соціальної сфери. Причина всіх цих досягнень, зазначив Ігнатьєв, — високий рівень інвестиційних ризиків регіону і активна робота підприємств з нарощування генеруючих потужностей.

Нагадаємо, що станом на кінець 2018 близько 7,5 тис. домогосподарств України встановили СЕС загальною потужністю майже 160 МВт.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів