UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

До 2035 року США можуть розпрощатися з вугільними електростанціями — прогноз

22 Июня 2020
До 2035 року США можуть розпрощатися з вугільними електростанціями — прогноз

Всі існуючі вугільні теплоелектростанції США можуть закритися до 2035 року, і потреби в нових не виникне. Про це йдеться в доповіді дослідників з Університету Каліфорнії, що опублікували дані про падіння цін на енергію сонця, вітру і акумулятори та показали, як ці тенденції вплинуть на розвиток чистої енергетики та скорочення використання викопного палива.

«Збереження існуючих обсягів виробництва гідроелектроенергії та атомної енергії, а також видобутку природного газу в поєднанні з будівництвом нових систем зберігання енергії дозволить забезпечити потреби США на 90% з чистих джерел, — відзначають вчені. Такі заходи зажадають вливання $1,7 трлн в економіку країни, забезпечать новими робочими місцями до 530 000 чоловік на рік на всій території Штатів — і при цьому тарифи на електроенергію залишаться для споживачів на колишньому рівні».

Більш того, 90% енергії з відновлюваних джерел дозволяють уникнути $ 1,2 трлн витрат на охорону природи та здоров'я до 2050 року. При цьому вартість енергії на оптовому ринку буде продовжувати знижуватися і складе до 2035 року 4,2-4,6 цента за кВт-год.

Попередні дослідження прогнозували, що середня вартість енергії у США зросте на 12% за цей час у зв'язку з активним переходом на ВДЕ, вироблення яких поки коштує трохи дорожче традиційного спалювання мазуту та вугілля. Але уточнені розрахунки показують, що замість подорожчання ринок чекає поступове падіння вартості електроенергії.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів