UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Індія проти. Гігантську ГЕС на 4,5 ГВт у Пакистані зведе Китай

19 Мая 2020
Індія проти. Гігантську ГЕС на 4,5 ГВт у Пакистані зведе Китай

З метою реалізації гідроенергетичного проекту Діамер-Баша (Diamer-Basha) потужністю 4,5 ГВт на річці Інд уряд Пакистану уклало через Управління з розвитку водних ресурсів та енергетики (WAPDA) контракт на суму 442 мільярди пакистанських рупій (2,8 мільярда доларів США) зі спільним підприємством, створеним китайською державною компанією Power China (70%) та дочірньою компанією пакистанських збройних сил Frontiers Work (30%).

Укладений контракт включає в себе водозабірну систему, головну греблю, під'їзний міст та гідроелектростанцію Tangir потужністю 21 МВт. Загальна вартість проекту Diamer-Basha оцінюється в 1406 млрд пакистанських рупій (8,8 млрд доларів США).

Проект дамби та електростанції був готовий ще в 2009 році, і спочатку передбачалося, що гребля буде здана в 2016-м. Сьогодні ж, у 2020 році, говориться, що будівельні роботи триватимуть 10 років, тобто об'єкт повинен бути готовий у 2030 році.

Гребля Діамер-Бхаша — це гравітаційна гребля з жорсткого бетону, що укочується, висотою 272 метри. Водоскид з 14 воротами, площа кожного 11,5 м × 16,24 м.

Проти проекту виступає Індія, вказуючи на негативні впливи на водні ресурси в районах кліматично уразливих сільськогосподарських угідь.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів