Грантову політику Фонду енергоефективності затверджено

05 Лютого 2019
Грантову політику Фонду енергоефективності затверджено

За підсумками засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду, створеного ЕС та урядом Німеччини для підтримки реформи енергоефективності в Україні, про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Участь у засіданні взяли представництва Євросоюзу, Уряду Німеччини, Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Світового банку, проектів GIZ та ПРООН в Україні, а також Наглядової ради Фонду енергоефективності.

Як зазначив Г. Зубко, затвердження грантової політики є одним з ключових питань роботи Фонду енергоефективності. Спільно з усіма міжнародними партнерами України визначено, що для перших 300 проектів рекомендований розмір гранту становитиме: для пакету А («легкий») — 40%, для пакету Б («комплексний») — 50%. Крім того, додатково +20% для ОСББ, у яких мешкає понад 50% субсидіантів. Кошти на рахунки ОСББ, які впроваджуватимуть енергоефективні заходи, відповідно до програм Фонду та грантової угоди надходитимуть у розрахунку 50/50 з Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду.

Грант покриватиме видатки на енергоаудит, проектну документацію, матеріали, обладнання і вартість робіт у відсотках згідно грантової політиці.Повернутися до списку