UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Річне зростання продажів електромобілів у Швеції — триразове

13 Февраля 2020
Річне зростання продажів електромобілів у Швеції — триразове

Січневі продажі автомобілів з ДВЗ у порівнянні з минулим роком упали в країні на 40%, ринок підключаємих гібридів виріс більш ніж на 30%, а продажі електромобілів — потроїлися на минулий рік. У січні було зареєстровано 2680 нових пасажирських електромобілів, або 12,7% від загального числа реєстрацій нових авто за місяць. У січні 2020 року — вже 5382 реєстрацій, або 30,3% від усіх нових авто, поставлених на облік. Найзначніша частка всіх видів електромобілів припадає на гібриди, що підключаються (PHEV) — 23,1% від нових реєстрацій, — тоді як суто електричні (BEV) становлять 7,1%.

У той же час кількість автомобілів з ДВЗ знизилася. Реєстрація нових бензинових машин скоротилася з 41,8% рік тому до 36,9% в січні 2020. Інтерес до дизельних машин впав ще більше — з 38,4% до 21,6%.

Такий ривок у продажах електромобілів стався в результаті нової для Швеції ініціативи бонус-малус — ті, хто виділяє більше вихлопних газів, платять за підвищеними тарифами. Крім того, почали діяти нові загальноєвропейські правила: автомобілі з емісією СО2 від нуля до 70 г/км можуть отримати в Швеції до 5700 євро податкових пільг, тоді як власники машин, що викидають понад 95 г/км, платять додаткові податки.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів