Гетероперехiдний фотоелемент від CEA Ines та Enel: ефективність — 24,63%

05 Лютого 2020
Гетероперехiдний фотоелемент від CEA Ines та Enel: ефективність — 24,63%

Команда з Національного інституту сонячної енергії (INES) Комісаріату з альтернативних джерел енергії та атомної енергії Франції (CEA) повідомила, що її гетероперехідний фотоелемент на основі стандартної кремнієвої пластини М2 сягнув ефективності у 24,63%.

Успіх був досягнутий у співпраці з Enel Green Power, підрозділом з поновлюваних джерел енергії італійської енергетичної групи Enel, і був підтверджений Німецьким інститутом досліджень сонячної енергії у Хамельні (ISFH), сказав представник Enel.

За заявою італійської сторони, підвищити ефективність фронтальної сторони двостороннього фотоелемента на 0,7% вдалося за допомогою вдосконалення процесу металізації, що виконується трафаретним друком без використання шин для своїх кремнієвих гетеропереходних фотоелементів. У серпні китайський виробник компанія Hanergy, що потрапила у фінансові труднощі, встановила новий рекорд ефективності для гетероперехідної сонячної батареї — 24,85%, що перевищило попередній рекорд у 24,5%, встановлений Kaneka. Однак саме японській компанії належить рекорд для гетеропереходних фотоелементів у 26,7%.Повернутися до списку