Німеччина надасть Україні 40 млн євро на енергомодернізацію

02 Жовтня 2018
Німеччина надасть Україні 40 млн євро на енергомодернізацію

40 млн євро готовий виділити Україні уряд Німеччини на енергетичну модернізацію. Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку за підсумками старту переговорів з представниками німецької сторони. Отримані кошти планується спрямувати на програми зниження викидів парникових газів, а також на розвиток енергозберігаючих технологій та ресурсозбереження в будівельній сфері.

Крім того, Німеччина може профінансувати ініціативи українського уряду в енергетичній реформі. Зокрема, під час зустрічі 28 вересня 2018 р. українська сторона отримала пропозиції щодо співробітництва за пріоритетними напрямами «Енергоефективність» (обсяг допомоги понад 10,6 млн євро) та «Сталий економічний розвиток» (обсяг допомоги 6 млн євро).

Надана Німеччиною допомога, зазначили в міністерстві, чітко узгоджується з Середньостроковим планом і сприяє впровадженню реформ у сфері енергоефективності, імплементації Директиви ЄС «Про енергоефективність» та реалізації інвестиційних проектів з реконструкції підстанцій.Повернутися до списку