UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT

Електротехнічний прогрес: сонячні станції в школах Полтавської області

01-10-2020
Cонячні станції в школах Полтавської області

В рамках програми «Громадський бюджет-2019» влада реалізувала проект з установки сонячних електростанцій для загальноосвітньої школи Кременчука Полтавської області. Завдяки проекту на території школи розмістилися дві електростанції загальною потужністю 35 кВт.

Як працюють сонячні панелі.

Запроваджене обладнання забезпечує життєдіяльність приладів та повністю покриває освітлення навчального закладу і прилеглого двору. Рівень споживаної електроенергії змінюється в залежності від часу доби та погодних умов. Наприклад, освітлення вулиць включається автоматично з настанням сутінків, що дозволяє додатково економити вироблену електроенергію. Ефективність роботи сонячних станцій відстежується онлайн. На сьогодні Кременчуцька школа №2 заявила про себе нано технологічним проектом, здобувши перемогу в міському конкурсі.

Раніше щоб покрити витрати на електроенергію школи, міським бюджетом виділялося більше ста тисяч гривень. Якщо проект продовжить працювати в такому режимі, сонячні панелі будуть освітлювати і зупинки громадського транспорту, прилеглі до школи.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів