UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Електромобілі — Україні: Рада зробила крок назустріч

18 Мая 2020
Електромобілі — Україні: Рада зробила крок назустріч

Верховна Рада зареєструвала законопроєкти № 3476 та № 3477, які передбачають створення в Україні умов для будівництва вітчизняних легкових автомобілів, автобусів, вантажівок та спецтехніки з електричними двигунами.

Ініціаторами проектів законів є позафракційний нардеп Роберт Горват, нардепи групи «Довіра» Василь Петьовка та Валерій Лунченко, позафракційний Владислав Поляк, «Слуги народу» Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Анатолій Костюх та Іван Крулько з «Батьківщини».

Також цими документами розширяється перелік пільг для покупців електромобілів. Українцям, які куплятимуть електромобілі передбачається тимчасова податкова знижка з ПДФО та звільнення від збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно із законопроектами, до 31 грудня 2028 року звільняється від оподаткування ПДВ та ввізним митом обладнання та комплектуючі, призначені для власного виробництва електротранспорту, а до 31 грудня 2033 року звільняється від оподаткування прибуток підприємств автомобільної та електротехнічної промисловості, отриманий від реалізації електромобілів, електродвигунів, літій-іонних акумуляторів та зарядних пристроїв.

Окрім цього, до 31 грудня 2025 року продовжується звільнення від ПДВ електромобілів (наразі пільга діє до 31 грудня 2022 року) та додаються до переліку транспортних засобів, на які поширюється ця пільга, електробуси, електровантажівки та електроспецтехніка.

При закупівлі транспортних засобів через систему публічних закупівель (до 2030 року) частка ТЗ із електричними двигунами повинна бути не нижчою 50% від загальної кількості придбаних ТЗ.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів