ЄІБ надасть кошти на енергозбереження Харківського політеху

11 Жовтня 2018
ЕИБ предоставит средства на энергосбережение Харьковского политеха

Європейський інвестиційний банк надасть Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» 22 млн євро на термомодернізацію його основних корпусів.

ХПІ — перший і поки єдиний харківський вуз (з семи), що бере участь у проекті України та ЄІБ. Проект має допомогти українським університетам ефективно використовувати енергоресурси. За словами ректора ХПІ професора Євгенія Сокола, була виконана величезна робота з підготовки цього проекту. До університету завітали працівники європейського аудиту, вивчили всі пропозиції та повністю підтвердили розрахунки, проведені фахівцями університету. Тому зараз прийнято рішення про виділення першого траншу в розмірі 22 млн євро на виконання першої стадії робіт з ресурсоенергозбереження основних корпусів студмістечка ХПІ.

Участь у проекті ЄІБ, сказав ректор, вирішує для студентів вузу два важливих завдання: удосконалюються умови їх навчання, а також з'являється можливість отримати не тільки теоретичні знання з ресурсоенергозбереження, а і практичні навички, базовані на новітніх досягненнях світової науки.Повернутися до списку