«Живи та працюй в Україні» з E.NEXT-Україна

19 Жовтня 2018

18 жовтня в Києві відбувся Кар’єрний форум-2018 «Живи та працюй в Україні» для учнів старших класів Києва та Київської області, організований Київським міським центром зайнятості Державної служби зайнятості Міністерства соціальної політики України за підтримки Електротехнічній Компанії E.NEXT-Україна. Мета форуму — створення єдиної ефективної системи взаємодії владних структур, служби зайнятості, роботодавців, навчальних закладів та соціальних партнерів для підвищення якості професійної орієнтації молоді України.

У форумі взяли участь понад 300 учнів старших класів. Програма його передбачала організацію профільних майстер-класів для школярів. Компанія E.NEXT-Україна надала для цього навчально-демонстраційні стенди, за допомогою яких в рамках шкільної програми учням було продемонстровано фізичні процеси електросистем на прикладі роботи модульного комутаційного обладнання.

E.NEXT-Україна бере активну участь у реалізації державної програми професійної орієнтації молоді України і, зокрема, у ярмарку вакансій за основними напрямками позашкільної електротехнічної освіти. Форум «Живи та працюй в Україні», підтриманий нею, став новим відповідальним кроком на цьому шляху.

«Живи та працюй в Україні» с E.NEXT-Украина


Повернутися до списку