Співпраця E.NEXT-Україна з Київською Малою академією наук учнівської молоді

22 Лютого 2019

19 лютого відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Слухачі Академії презентували свої дослідницькі роботи за науковим напрямком «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження». У події взяли участь близько 30 учнів КМАН.

Однією з центральних тем конкурсу стало проведення лабораторних робіт та майстер-класів на сучасному електротехнічному обладнанні. За підтримки E.NEXT-Україна учасники задіяли для цього створены нею учбові стенди «Диференційний захист» та «Реле контролю». Вони із захопленням виконували практичні роботи на цьому обладнанні Компанії, яке вже не вперше демонструє свою ефективність у практиці професійного навчання.

Беручи активну участь у розвитку шкільної освіти в Україні, E.NEXT-Україна традиційно підтримує її технічну складову, пропонуючи молоді знання та практичний досвід з електротехніки та втілення у життя комплексних енергоефективних рішень.

Співпраця E.NEXT-Україна з Київською Малою академією наук учнівської молоді


Повернутися до списку