Змагання ЕВЕС за підтримки E.NEXT-Україна

20 Листопада 2018

З 5 по 12 листопада відбулося Європейське інженерне змагання ЕВЕС, яке щороку проводить міжнародна студентська організація Board of European Students of Technology (BEST). Цього року генеральним спонсором та партнером змагання стала Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна, одним з ключових пріоритетів якої є надання студентам технічних ВНЗ уміння застосовувати свої знання та навички для вирішення практичних задач професійної діяльності.

Європейське інженерне змагання ЕВЕС об'єднує студентів, університети, компанії, інституції та неурядові організації. Працюючи в командах, студенти мають змогу широко застосувати свої міждисциплінарні знання та навички, розкрити свій творчий потенціал через вирішення конкретних проблем.

Участь у змаганні цього разу взяли 120 студентів усіх інженерних спеціальностей. Сформувавши команду з чотирьох учасників, вони вирішували міждисциплінарні практичні завдання у категоріях Team Design та Case Study.

Компанія E.NEXT-Україна запропонувала учасникам змагань завдання, пов’язані з економічною та енергетичною сферами України. Кожна команда за обмежений час підготувала презентацію англійською мовою, в якій виклала своє рішення отриманої задачі.

Журі за участю представників Компанії E.NEXT-Україна розглянуло всі запропоновані рішення команд та дало свою оцінку кожній презентації.

Під час змагань представниками Компанії E.NEXT-Україна було проведено низку презентацій та відкритих лекцій для учасників за темами «Перспективні напрямки Компанії E.NEXT-Україна» та «Комплексні рішення в енергетиці за підтримки електротехнічної Компаній E.NEXT-Україна».

На закінчення змагань відбулась відкрита зустріч представників Компанії та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, учасники якої обговорили майбутній трудоустрій випускників технічних ВНЗ за фахом. Всім учасникам змагань Компанія E.NEXT-Україна вручила дипломи-сертифікати, а переможці отримали цінні подарунки.

Змагання ЕВЕС за підтримки E.NEXT-Україна


Повернутися до списку