Семінар для Партнерів

25 Червня 2018

23 червня в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся традиційний навчальний семінар для Партнерів. Цього разу захід зібрав представників одразу восьми компаній.

В ході семінару учасники ознайомилися з асортиментом та новинками продукції E.NEXT, їх технічними характеристиками та особливостями застосування. Зокрема, присутнім були представлені реле контролю та керування, сухі трансформатори серії e.TDS, арматура СІП, ударостійкі шафи та монтажні набори. Окрема доповідь була присвячена системам антиобледеніння та електрообігріву.

Фахівці Е.NEXT-Україна розповіли і про енергоефективні рішення E.NEXT на базі частотних перетворювачів та установок компенсації реактивної потужності: область застосування, економічні переваги для Клієнтів, технічні особливості, а також приклади успішно реалізованих проектів. Учасникам семінару презентували також спеціальну програму E.Project.

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активну участь у навчанні. Впевнені: отримані знання допоможуть колегам успішніше просувати продукцію та рішення Компанії на ринку України.

Семінар для Партнерів


Повернутися до списку