Семінар для дистриб’ютора

10 Вересня 2018

7 вересня в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся традиційний навчальний семінар для співробітників нашого дистриб’ютора — ТОВ «ВІНГЛОБАЛ ПЛЮС», присвячений вивченню асортименту, технічних характеристик та особливостей застосування продукції Е.NEXT.

Під час заходу учасники ознайомилися з асортиментом та новинками продукції E.NEXT, зокрема з силовим та комутаційним обладнанням, реле контролю та керування, світлотехнічною продукцією та ін. Проектному освітленню була присвячена окрема доповідь, у якій були розглянуті основні підходи до проектування освітлення промислових підприємств, супермаркетів, житлових будівель.

Крім того, співробітники дистриб’ютора пройшли навчання з сучасних технік продажів, зокрема продажів проектних рішень на базі обладнання торгової марки E.NEXT. Учасникам семінару була також представлена програма підтримки спеціалістів з проектування E.Project.

E.NEXT-Україна дякує колективу Партнера за активну участь у навчанні. Впевнені, що отримані знання допоможуть колегам успішніше просувати продукцію Компанії на ринку України.

Семінар для дистриб’ютора


Повернутися до списку