Семінар для дилера

03 Серпня 2018

2 серпня в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся навчальний семінар для співробітників нашого дилера — ТОВ «Електрик Системс». Тема семінару — «Вивчення асортименту, аналіз особливостей та переваг електротехнічної продукції E.NEXT».

Під час заходу учасники ознайомилися з базовим асортиментом та новинками продукції E.NEXT, зокрема з модульним, силовим та комутаційним обладнанням, реле контролю та керування, арматурою СІП та виробами для монтажу; дізналися про їх технічні характеристики та особливості застосування.

Окремий блок семінару був присвячений енергоефективним рішенням Е.NEXT на базі установок компенсації реактивної потужності. Наші фахівці докладно розповіли про сфери їх застосування, економічні переваги, технічні особливості та приклади успішно реалізованих проектів. Учасникам семінару презентували також системи блискавкозахисту та заземлення.

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активну участь у навчанні. Впевнені, що отримані знання допоможуть їм успішніше просувати продукцію Компанії на ринку України.

Семінар для дилера


Повернутися до списку