Навчання Партнерів

26 Лютого 2019

22 лютого в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся навчальний семінар за темою «Вивчення асортименту, аналіз особливостей і переваг електротехнічної продукції E.NEXT». Участь у ньому взяли співробітники п'яти компаній-партнерів - ТОВ «Карат ЛТД», ТОВ «ІТЦ ЕНЕРГООБЛІК», ТОВ «МЕГАНОМ-ПОЛТАВА», фірма «Агротехналадка ЛТД» і ВАТ «СЛОБОДА СЕРВІС».

Партнери ознайомилися з асортиментом та новинками продукції E.NEXT, їх технічними характеристиками та особливостями застосування. Зокрема, слухачам були представлені модульне і силове обладнання, реле контролю і керування, шафи і корпуси, металеві лотки, системи для прокладки кабелю і арматура СІП, вироби для монтажу та інструмент. Відбулися також доповіді за темами «Світлотехнічне обладнання» та «Засоби електрообігріву».

Окремий блок семінару був присвячений енергоефективним рішенням Е.NEXT на базі частотних перетворювачів і установок компенсації реактивної потужності. У доповідях з цієї тематики наші фахівці детально розповіли про сфери застосування даних рішень, їх економічні переваги, технічні особливості і приклади успішно реалізованих проектів. Крім того, представники Партнерів взяли участь у навчанні з проектних продажів, включеному в загальну програму заходу.

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активну участь у навчанні. Впевнені, що отримані знання дозволять їм підвищити показники реалізації продукції E.NEXT.

Навчання Партнерів


Повернутися до списку