Навчаємо колег. Семінар для Дистриб’ютора

04 Лютого 2019

1 лютого в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся традиційний навчальний семінар для співробітників нашого дистриб’ютора — ТОВ «Контакт Люкс», присвячений вивченню асортименту, технічних характеристик та особливостей застосування продукції Е.NEXT.

Під час заходу учасники ознайомилися з базовим асортиментом та новинками продукції E.NEXT, зокрема з низьковольтним обладнанням, шафами і корпусами, виробами для монтажу, системами для прокладання кабелю, арматурою СІП та світлотехнічною продукцією. Проектному освітленню була присвячена окрема доповідь, у якій були розглянуті основні підходи до проектування освітлення промислових підприємств, супермаркетів, житлових будівель.

Окремий блок семінару був присвячений енергоефективним рішенням Е.NEXT. Зокрема, були докладно розглянуті рішення на базі установок компенсації реактивної потужності: сфери їх застосування, економічні переваги, технічні особливості та приклади успішно реалізованих проектів.

Учасникам семінару були презентовані системи блискавкозахисту та заземлення, а також програма підтримки спеціалістів з проектування E.Project.

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активну участь у навчанні. Впевнені, що отримані знання допоможуть їм успішніше просувати продукцію Компанії на ринку України.

Навчаємо колег. Семінар для Дистриб’ютора


Повернутися до списку