Навчаємо Партнерів: актуальний семінар від Е.NEXT

06 Лютого 2019

5 лютого в офісі Електротехнічній Компанії Е.NEXT-Україна відбувся навчальний семінар, присвячений вивченню асортименту, технічних характеристик і особливостей застосування продукції Е.NEXT. Навчання цього разу пройшли співробітники двох компаній-партнерів — ТОВ «ТД ЕСАТ», ТОВ "ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ТА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ", ознайомившись з асортиментом і новинками продукції E.NEXT. Серед іншого, предметом вивчення учасників заходу стали низьковольтне устаткування, шафи і корпуси, вироби для монтажу та інструмент.

Окрема доповідь була присвячена енергоефективним рішенням Е.NEXT на базі частотних перетворювачів і установок компенсації реактивної потужності. Наші фахівці детально розповіли про сфери їх застосування, економічні переваги, технічні особливості і приклади успішно втілених проектів. За результатами навчання компанія ТОВ "ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ТА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ" отримала статус «Сертифікований виробник щитового обладнання E.NEXT-Україна».

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активність у навчанні. Впевнені, що отримані знання допоможуть колегам успішніше просувати продукцію Компанії на ринку України.

Навчаємо Партнерів: актуальний семінар від Е.NEXT


Повернутися до списку