Компанія E.NEXT-Україна на симпозіумі SIEMAʹ2018

29 Жовтня 2018

25 жовтня відкрився Міжнародний симпозіум «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки SIEMAʹ2018», присвячений 100-річчю Національної академії наук України, на базі Харківського політехнічного інституту. На пленарному засіданні представники електротехнічної Компанії E.NEXT виступили з презентацією-доповіддю «Перспективні напрямки роботи Компанії E.NEXT-Україна». Учасники та гості Симпозіуму обговорили перспективи розвитку Компанії, задавали запитання, робили пропозиції. 26 жовтня на засіданні секції Симпозіуму «Проблеми теорії електричних апаратів» у межах диспуту, що відбувся, представники Компанії зробили презентацію-доповідь «Сучасні засоби підвищення ефективності функціонування розподільчих електричних мереж», яка була підтримана науковцями та викликала жваву дискусію.

Участь у Симпозіумі взяли близько 100 науковців з енергетики, у тому числі професорсько-викладацький склад технічних вузів України, завідувачі кафедр, директори інститутів, представники електротехнічних компаній тощо.

Головною метою участі E.NEXT-Україна у щорічному Симпозіумі є висвітлення проблем вдосконалення електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних пристроїв та систем, ознайомлення науковців, викладачів, аспірантів та студентів з новітніми досягненнями вузів, підприємств України та інших країн у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Компанія E.NEXT-Україна на симпозіумі SIEMAʹ2018


Повернутися до списку