E.NEXT-Україна впроваджує новинки асортименту на власних потужностях

06 Вересня 2018

Одна з новинок, яка нещодавно поповнила асортиментний ряд Компанії, вже впроваджена в офісно-складському комплексі — це датчики денного освітлення. Пристрій дозволяє в автоматичному режимі підтримувати заданий рівень освітленості в усіх зонах приміщення, підвищуючи або знижуючи світловий потік світильників у залежності від зміни рівня природного освітлення протягом дня.

E.NEXT-Україна впроваджує новинки асортименту на власних потужностях

Датчики денного світла призначені для використання спільно з світильниками з можливостю регулювання світлового потоку (Dim 1-10V). Використання таких датчиків дозволяє економити на освітленні до 70% коштів і збільшує ресурс роботи світлодіодних світильників. Датчики мають оптимальні ергономічні характеристики, що проявляється в естетичному вигляді рішення і зручності монтажу (можливий як накладний, так і вбудований монтаж).

На відео в прискореному режимі продемонстровано роботу світильників з датчиками денного світла e.sensor.daylight.330.dim.white. Часовий інтервал: з початку робочого дня (09:00) до настання темряви (22:00) 17 серпня 2018 р. У приміщенні встановлено 12 LED-світильників потужністю 36Вт і 3 датчика.

Один датчик регулює роботу 4-х світильників, збільшуючи або зменшуючи їх світловий потік і споживання електроенергії в залежності від добової зміни потоку природного світла, що надходить у приміщення через вікна. Датчики реагують також на мінливу хмарність, гнучко регулюючи світловий потік світильників і забезпечуючи мінімальну освітленість у 500 люкс на робочій поверхні.

За результатами 2-х тижневого тестування середнє споживання однієї LED-панелі номінальною потужністю 36Вт протягом робочого дня (з 09:00 до 18:00) склало 9Вт, тобто реальна економія електроенергії склала 75%.

Потрібно врахувати, що експеримент проводився в літню пору, коли рівень природного освітлення максимальний, і взимку ситуація буде іншою. Але з досвіду наших європейських колег, можна стверджувати, що середня економія від використання датчиків денного світла при освітленні офісних приміщень може скласти 40-50%. Максимальний ефект можна очікувати у довгих приміщеннях типу «open-space» з великими вікнами.Повернутися до списку