День відкритих дверей у Компанії E.NEXT-Україна

22 Листопада 2018

20 листопада у Електротехнічній Компанії E.NEXT-Україна відбувся День відкритих дверей для студентів технічних факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Для 50 студентів були проведені практичні семінари, майстер-класи, презентації, а також екскурсія по офісно-складському комплексу та виробництву Компанії.

В рамках семінарських занять студенти дізналися про програми профільного навчання для фахівців-електротехніків, роботу служб технічної підтримки Компанії, ознайомилися з асортиментом продукції та всіма напрямками діяльності E.NEXT-Україна. А на екскурсії вони отримали чимало цінних відомостей про сучасні технології в електротехніці та перспективи комплексних рішень в енергетиці.

Під час спілкування з майбутніми випускниками КПІ провідні фахівці Компанії зосередили їхню увагу на важливості вищої технічної освіти в Україні та її безперервного розвитку.

Додамо, що сьогодні Компанія Е.NEXT-Україна пропонує студентам профільної освіти не лише технічне навчання, а й тренінги з економіки, управління персоналом та менеджменту, що є вкрай важливим для розвитку освіти в Україні.

День відкритих дверей у Компанії E.NEXT-Україна


Повернутися до списку