World Skills Ukraine 2019: битва юних дарувань

30 Жовтня 2019

Четвертий рік поспіль в Україні проводять наймасштабніші змагання учнів, студентів та молодих представників робітничих професій — World Skills Ukraine 2019. 24 жовтня у Запоріжжі стартували відбіркові змагання Всеукраїнського конкурсу, який проходитиме водночас у 25 регіонах України. Одним з організаторів заходу є Компанія E.NEXT-Україна.

За підтримки Компанії було підготовлено конкурсну локацію «Електромонтажні роботи»: розроблено стенди продукції E.NEXT-Україна та запропоновано конкурсне завдання. В умовах обмеженого часу хлопці та дівчата професійно виконували практичні завдання, активно застосовуючи знання, набуті у провідних професійних навчальних закладах України. За підсумками змагань переможці конкурсу отримали цінні подарунки від Компанії.

Випробувати себе, розвинути свої трудові та комунікативні навички — ось головні завдання World Skills Ukraine 2019 та Компанії E.NEXT-Україна. У фіналі, який відбудеться у квітні-травні 2020 року, учасників різних професій об’єднають на спільній платформі, де вони змагатимуться з переможцями з інших регіонів. Оцінювати їхні вміння будуть експерти галузей. Традиційно до складу журі увійдуть представники Компанії.

World Skills Ukraine 2019: битва юних даруваньПовернутися до списку