Навчальні стенди E.NEXT для КПІ ім. Ігоря Сікорського

23 Червня 2018

22 червня Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна здійснила монтаж і запуск навчальних стендів для лабораторії електричних апаратів Кафедри електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Захід відбувся в рамках освітньої програми співпраці E.NEXT-Україна з вищими навчальними закладами.

Використання стендів у лабораторних роботах дозволить студентам отримати практичні навички роботи з сучасним електротехнічним обладнанням і додасть інтерактивну складову в процес навчання.

В ході презентації стендів відбулося обговорення розвитку двосторонньої співпраці задля поліпшення профільної підготовки, підвищення конкурентоспроможності та подальшого працевлаштування молодих фахівців. Також було обговорено співробітництво в плані модернізації технічної бази Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

E.NEXT-Україна активно підтримує вітчизняні виші, оснащуючи їх сучасними навчальними стендами, а також передаючи студентам свої знання і практичний досвід в електротехніці та реалізації комплексних енергоефективних рішень.

Учебные стенды E.NEXT в КПИ им. Игоря СикорскогоПовернутися до списку