UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

ТОП 6 відео оглядів від Компанії E.NEXT-Україна 2020

27-01-2021

Раді вітати вас в 2021, шановні друзі! Цього року нас чекають нові плани та вершини, розвиток відносин з європейським ринком, розробка стратегій та їх втілення, багато новинок і, звичайно ж, випробування, що не може не радувати — з надійною командою будь-які завдання та цілі досяжні. Зараз саме час задати вектори на прийдешній рік і приступити до їх реалізації!

А поки ми готуємо новинки та новини, щоб вас здивувати, пропонуємо згадати, як пройшли останні місяці 2020 року. Що може бути краще демонстрації продукції та навчання, чи не так?

Тому ми підготували ТОП 6 відео, щоб розбавити ваші трудові будні корисним контентом нашого улюбленого бренду E.NEXT. А почнемо ми з огляду інноваційних новинок від Компанії E.NEXT-Україна — водонепроникний кабельний з'єднувач.Наступний огляд присвячений навчанню, а саме пристроям контролю та управління. Якщо ви випадково пропустили це відео, рекомендуємо подивитися — буде корисно!Третій у списку, але не за важливістю, огляд однофазного реле контролю напруги e.control.v09. Відео допоможе розібратися в настройках приладу і захистити техніку ваших клієнтів від перепадів напруги.E.NEXT-Україна — генеральний спонсор електромонтажного напрямку заходу «WORLDSKILLS UKRAINE 2020». Мета проведення конкурсу — перевірити і поліпшити професійні навички студентів, навчити взаємодіями між собою в професійній сфері. І це четверта рекомендація до перегляду, друзі!Продовжуємо навчатися і навчати оглядом стенду «Диференціальний захист» від E.NEXT-Україна. Пізнавальне відео з демонстрацією роботи приладів.Замикає ТОП 6 відео огляд розеточного реле контролю напруги e.control.v07 Компанії E.NEXT-Україна.Дякуємо, що переглянули новини Компанії E.NEXT-Україна. Якщо ви досі не підписалися на нас у соціальних мережах, саме час це зробити.

До нових зустрічей, друзі!

Все буде E.NEXT ;)

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів