UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

З Днем народження, E.NEXT!

23-11-2020
З Днем народження, E.NEXT!

Шановні колеги, партнери та друзі!

16 років — це значний показник для ефективного бізнесу та можливість прокласти новий маршрут до здійснення глобальних досягнень і підкорення бажаних вершин.

Для нас 16 років — це час становлення бренду, формування цінностей та надійної Команди, розвиток відносин зі світовим ринком, це випробування на міцність, колосальний досвід і можливість сказати «Дякую». Дякуємо всім, хто був поруч ці 16 років, спасибі тим, хто тільки починає свій професійний шлях з нами — завдяки Вам E.NEXT сильніший, кращий та впевненіший.

Багато що змінювалося за цей час: логотип компанії, склад команди, асортимент продукції, рівень та масштаби проектів. Але єдине, що завжди незмінно — стабільне зростання, наполеглива праця та віра у силу Компанії E.NEXT.

Кожен рік — це привід зміцнити позиції бренду та виклик розвивати нові напрямки, завойовуючи довіру за межами країни. Кожен співробітник — частина надійної команди, який віддано зберігає цінності Компанії E.NEXT, гордо несучі значок бренду на серці. Кожен проект — неповторний, кожен клієнт — унікальний.

Ми використовуємо інноваційні методи в досягненні поставлених цілей та прагнемо зробити наступний крок на шляху до розвитку, використовуючи знання шістнадцятирічного досвіду. Нами рухає ідея! E.NEXT — сильний гравець, який не шукає виправдань, засуджуючи конкурентів, а береться за складні завдання, надаючи сміливі рішення.

Будьте вірні своїм ідеалам і принципам, любіть себе, поважайте свій вибір і вибір оточуючих вас людей, і пам'ятайте, що немає нічого неможливого, а всі кордони і бар'єри існують лише в нашій голові. Все буде E.NEXT

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів