UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Ладижинська ТЕС економить 31% електроенергії за допомогою перетворювача частоти E.NEXT

01 Июля 2019

Комплексний підхід до вирішення складних задач є візитною карткою Компанії E.NEXT-Україна, що підкріплено не просто словами, а багаторічним практичним досвідом успішного впровадження рішень.

Ми продовжуємо співробітництво з одним із лідерів впровадження енергоефективних рішень, енергосервісною компанією ДТЕК ЕСКО, яка інвестує у модернізацію обладнання промислових клієнтів. Компанія E.NEXT-Україна здійснила проектування, поставку і прийняла активну участь у пуско-налагоджувальних роботах перетворювача частоти потужністю 630 кВт/6кВ. Впроваджене рішення забезпечує автоматичну роботу чотирьох насосів на станції освітленої (очищеної) води на ДТЕК Ладижинській ТЕС. За рік це дозволить зберегти 2,3 млн кВт/г на власні потреби ТЕС на суму понад 5 млн грн на рік. Інновація також несе важливий екологічний ефект, а саме зниження викидів СО2 на 2 тис. т на рік. ДТЕК ЕСКО інвестувала та керувала загальним проектом.

В результаті автоматизації роботи насосної станції за період близько 6 місяців досягнута економія електроенергії 31%.

Встановлений перетворювач частоти потужністю 630 кВт/6кВ в автоматичному режимі контролює тиск води у розрахунковій точці, регулює навантаження насоса і «підказує» оперативному персоналу про необхідність змін у складі працюючого обладнання. Це має зменшити аварійність, допоможе уникнути гідроударів та загалом підвищить надійність роботи ТЕС.

Бажаємо нашому партнеру ДТЕК ЕСКО успішної реалізації енергоефективних заходів та нових складних задач. Загальними зусиллями робимо Україну енергоефективною!

Перетворювач частоти E.NEXT працює на Ладижинській ТЕС

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів